Činnost firmy

Činnost firmy

Živnost jsem založil v roce 1999. Nabízím služby v oblasti stavebnictví zejména v Mladé Boleslavi a širokém okolí, ale po dohodě realizuji zakázky kdekoli na území ČR. Z počátku jsem se zabýval především drobnějšími stavebními pracemi, jako úpravami a rekonstrukcemi bytových jader, včetně obkladů, bytů a kancelářských prostor. Postupem času jsem přešel i k větším a náročnějším rekonstrukcím, zateplování budov a posléze k novostavbám. Mimo všech uvedených činností provádím též opravy fasád a střech. Provádím i běžnou stavební údržbu, drobné opravy. V současnosti vlastním veškeré potřebné vybavení pro realizaci staveb – jako jsou dopravní prostředky, lešení, strojní vybavení, nářadí.

Stavby na klíč provádím jako soubor ucelených služeb a stavebních prací. Každou z těchto služeb či stavebních prací Vám můžu také poskytnout samostatně. Můžu Vám nabídnout i provedení prací jednotlivých řemesel, jako jsou práce zednické a obkladačské, malířské a lakýrnické, instalatérské, topenářské apod.

V souvislosti s rekonstrukcemi i novostavbami poskytuji poradenské služby vyplývající z mých dlouholetých zkušeností v oboru, mohu poradit a pomoci s grafickými návrhy zejména koupelen a kuchyní. Zajišťuji také projekční práce ve spolupráci s firmami, jejichž kvalitu a odbornost mám osvědčenu dlouhodobou spoluprácí.

Další činností je půjčovna nářadí a lešení a bazar stavebního materiálu. Více informací k těmto činnostem naleznete pod samostatným odkazem na těchto stránkách.

Mám také sjednáno pojištění podnikatelských rizik ve výši 1.000.000 Kč pro případ neočekávaných události, které mohou vést k poškození investora nebo případně některé třetí osoby v závislosti na umístění stavby.